Pogotowie Prezentowe

Ściąga prezentowa - upominki do 50 zł

Pierwszy, grudniowy post na blogu nie może być o niczym innym jak tylko o prezentach. Mikołajki już za chwilę (jesteście przygotowani?), ale do gwiazdkowych radości znalezionych pod choinką mamy jeszcze trochę czasu.

Dlatego chcemy Wam pomóc i nieco prezentowo podpowiedzieć. Oprócz tego, że wciąż działa i odpowiada na Wasze zapytania Pogotowie Prezentowe, postanowiliśmy stworzyć listę zabawek, biorąc pod uwagę kryterium ceny. I co ważne, nie trzeba mieć fortuny, by ucieszyć dziecko ciekawym prezentem.

Zobaczcie, co proponujemy:

==>> Chwyć i segreguj, a przy tym ćwicz motorykę małą==>> Smaczne jabłuszko z małym robaczkiem - też do wspierania motoryki małej


==>> Co robią palce w pralce? Grają w gesty w rytm klasycznego utworu "We Will Rock You". Jednocześnie pokazują gesty, które mają na swoich kartach i przekazują kolejkę dalej – wywołując innych graczy ich gestami.
==>> Odbijanie, malowanie, poznawanie! Czyli drewniane puzzlo-stempelki
==>> Zwierzaki wchodzą do gry! A dzieciaki poznają ich cechy i upodobania.==>> Opowiedz mi swoją historię, ale zgodnie z tym co wypadło na kostkach!


==>> Układanka z 6 postaciami zwierząt, które można dowolnie zestawiać. Jak będzie wyglądała żyrafa z nogami słonia??
==>> Odkrywaj, baw się i ucz z kolorowym, szeleszczącym jabłuszkiem, w którym zadomowiła się mała dżdżownica!==>> Wesoły pajacyk bardzo lubi się kołysać i stawia zabawne wyzwania!


==>> A może zabawa i nauka języka w jednym? Interaktywna tablica posiada wiele elementów ruchomych, które pomogą w nauce czytania kalendarza, rozpoznawaniu 4 pór roku oraz godzin na zegarze.

==>> Czas na piknik? Czas na przerwę! Wiklinowy kosz piknikowy już gotowy!

==>> Dalekie wyprawy? Samochodem czy łodzią? A może jedno i drugie razem?


Która nasza propozycja Wam się najbardziej spodobała?


Pozdrawiamy

Zespół PaTaToy.pl

Autor: ela