Pogotowie Prezentowe

#RokDobrejZabawy - wrzesień z edukacją

We wrześniu słowem najczęściej odmienianym przez przypadki jest "edukacja". I ta przedszkolna, i ta szkolna, i ta pozaszkolna. Znów cały system rusza z nową parą i nowymi pomysłami. Od systemu edukacji i uczenia są eksperci, a od pomysłów na zabawki edukacyjne - my.

Dlatego ogłaszamy wrzesień miesiącem zabawek edukacyjnych, dokładamy do tego rabaty i przypominamy, że wciąż trwa akcja #RokDobrejZabawy, która jest już na półmetku!

Ale zanim znikniecie w czeluściach PaTaToy.pl zobaczcie nasze edukacyjne hity.

1. Jaka jest pogoda???

Pogoda jest tematem wszechobecnym. Ba, tematem-wytrychem! Ale jeśli Wasz maluch będzie miał swoją własną stację pogodową to ten temat już wcale nie będzie taki błahy. Codzienne sprawdzanie temperatury powietrza, kierunku i szybkości wiatru czy ciśnienia to nie lada zadania dla kilkulatka, który szybko spostrzeże jak zmienny jest świat wokół nas!


2. Fizyka??? Nic strasznego!

Siła ciążenia i teorie Galileusza oraz Newtona - brzmi poważnie? Ale tylko przez chwilę, bo po pierwszym eksperymencie fizyka odkryje swoje tajemnice. Wyjątkowy edukacyjny zestaw łączący zagadnienia fizyki i grawitacji.

3. W drogę!
Bezpieczeństwo to podstawa, zwłaszcza że w dzisiejszych czasach dużo się przemieszczamy i podróżujemy. Warto więc oswajać dziecko ze znakami drogowymi. Przydadzą się one jako pretekst do pogawędki o zasadach poruszania się po ulicach, o bezpieczeństwie, a ponadto mogą się przydać w codziennej zabawie małych rajdowców.
4. Jesienny jeż

Wpisuje się w pogodowe realia, choć nie nosi jabłek, a cyferki, które trzeba dopasować zgodnie z ilością kropek w każdym kółku. Rozwija kreatywność, zdolności manualne, wyostrza zmysł koncentracji, uczy rozróżniania kolorów oraz pomaga w nauce cyferek.


5. W podróż przez świat

Cały świat w małych rączkach! Ten globus to szczególny przewodnik po świecie. Posiada 3 poziomy trudności, uczy ponad 100 dźwięków, piosenek, melodii i zdań w języku polskim. Dodatkową zaletą jest opcja "Poziomy nauki", która dostosowuje treść do aktualnego etapu rozwoju Twojego dziecka. Wystarczy ustawić przełącznik na jeden z trzech poziomów i w domowym zaciszu poznawać świat.

Edukacyjnie pozdrawiamy!

Zespół PaTaToy.pl
Autor: ela