Pogotowie Prezentowe

#RokDobrejZabawy - marzec: czas na klocki

#RokDobrejZabawy rozpoczęty! Wieści poszły w świat, a my zapraszamy Was do świata klocków - świata, z którego się (często) nie wyrasta. Bo kochamy klocki w różnej postaci i konfiguracji. Dla najmniejszych, dla tych większych oraz dorosłych przecież też. A zatem "w marcu jak w garncu" - zamieszanie nie tylko w pogodzie, ale i w klockach.

Co dla Was w marcu przygotowaliśmy w związku z #RokiemDobrejZabawy? Przede wszystkim nasze tematyczne produkty miesiąca recenzować będą 4 fantastyczne mamy-blogerki: tosinkowo.pl, mamawbiegu.pl, mamailusia.blogspot.com i laydymami.blogspot.com.

W każdy wtorek pojawi się nowa recenzja, a Wy zobaczycie jak można bawić się klockami z dziećmi w różnym wieku. Dodatkowo wspiera akcję ambasadorka Joanna Katarzyna Gleń. Na naszym blogu pojawią się też dwa wpisy dotyczące klocków - jak wykorzystać ich potencjał oraz jaka jest historia tego produktu (a wierzcie nam - jest o czym pisać!).

I co najważniejsze - #RokDobrejZabawy ma mieć też wymiar czysto praktyczny - rabaty, czyli to, co nasze rodzicielskie portfele lubią najbardziej. W marcu promocja obejmuje całą kolekcję klocków (za wyjątkiem Lego). Można wiec zrealizować klockowe zakupy w niższej cenie właśnie TUTAJ.

Pozdrawiamy!

Zespół PaTaToy.plTagi:
  • EKSPERCKO

Autor: ela