Pogotowie Prezentowe

#RokDobrejZabawy - lipiec - marka Janod

Lipcowe dzień dobry! Czerwiec odchodzi w zapomnienie, a my lipcowo zapraszamy Was na bliskie spotkania z marką JANOD, która jest w naszej ofercie niemal od samego początku. Bo nasza miłość do drewna to również miłość do marki JANOD. A dodatkowo w #RokDobrejZabawy mamy dla Was całą kolekcją w atrakcyjnym rabacie!

Skąd JANOD?

Historia marki JANOD rozpoczęła się w 1970 roku kiedy to Francuz ,Louis Janod, zaczął produkcję układanek, klocków, puzzle, instrumentów. Wszystko w drewnie, wszystko w wyjątkowej stylistyce, którą od razu da się zauważyć. Jeśli dołożyć do tego odpowiednią jakość i francuski zmysł do rzeczy pięknych to mamy markę, której nie sposób nie polubić!

W Polsce marka dostępna jest od kilku lat. My w PaTaToy.pl zakochaliśmy się w niej od pierwszego wejrzenia i spośród 500 wzorów zabawek u nas znajdziecie sporą część. Są jedyne w swoim rodzaju instrumenty muzyczne dla dzieci, są piramidy, układanki, gry, puzzle, rowerki i wiele innych, które znajdziecie właśnie TUTAJ.

Janod w #RokDobrejZabawy

#RokDobrejZabawy trwa u nas w najlepsze - to już 5 miesiąc promocji wyjątkowych kategorii i marek zabawek! W lipcu będziemy poznawać JANOD, a wraz z poznawaniem zachęcamy do zakupów - wszystkie produkty tej marki dostępne są w promocyjnych cenach do końca miesiąca!

Pozdrawiamy

Zespół PaTaToy.pl

Tagi:
  • EKSPERCKO

Autor: ela