Pogotowie Prezentowe

Patent na pociąg, czyli zabawki dla miłośników kolei

Czy są tu mali wielbiciele pociągów, lokomotyw, parowozów, kolejek? Bo dziś robimy przegląd zabawek kolejowych, czyli pociągi w każdej możliwej odsłonie. W PaTaToy.pl naliczyliśmy ich ponad 40! "Para-buch, koła-w ruch"! Jedziemy!

Na stacji PaTaToy.pl mamy przeszło 40 pociągów w różnej formie, wielkości, kolorze i o różnym załadunku. Wszystkie one jednak zmierzają do jednej stacji - Dobra Zabawa. A dziś dla Was mamy 10 najciekawszych pociągów:


==> Wielopoziomowa kolejka kopalnia górska HAPE- nasz absolutny hit!

Dlaczego hit? Sami zobaczcie - 4 poziomy, po których poruszają się pociągi załadowane węglem. Do tego dźwig, wodospad, mechanizm ładownia węgla i wiele innych szczegółów, które nie bez powodu sprawiły, że jest to zestaw, który otrzymał wyróżnienie na targach w Norymberdze w lutym tego roku.

==> Pociąg magnetyczny HAPE 

Pociąg z małymi gadżetami - magnesami wbudowanymi w wagony i lokomotywę. Dzięki temu elementy się przyciągają, a lokomotywa na pewno nie zgubi swojego ładunku! Co ważne, cały zestaw zmieści się nawet w mamuśkowej torebce!


==> Sprytny pociąg układanka Fisher Price

Ten pociąg gwarantuje 3 niezawodne sposoby na zabawę ciuchcią - układanie wieży, wkładanie jednego elementu w drugi (do największego - lokomotywy) i łączenie ich ze sobą.==> Drewniany pociąg do składania BAJO

Aby stworzyć pociąg, trzeba najpierw złożyć jego elementy - wagony, lokomotywę, a następnie umieścić ładunek. Doskonała, manualna zabawka dla dzieci już od 2 lat!

==> Lego pociąg

W PaTaToy.pl jest i kolorowy, urodzinowy pociąg Lego Friends, który z wielką radością pojedzie na urodzinowe świętowanie!==> Cyferkowy pociąg

Stacja: liczenie, ładunek: cyferki. 10 wagoników, które wiozą podstawową matematyczną wiedzę. Co ważne, wagoniki można  łączyć ze sobą w działania matematyczne i układać składy z wynikami. Świetny początek przygody z liczeniem!
==> Domino i pociąg

Bardzo nietypowy pociąg, bo łączy w sobie dwie funkcje: pociągu i domina. Kolorowa lokomotywa zostawia za sobą ślad w postaci "wypluwanego" domina, które wyskakuje z lokomotywy. Można je na powrót włożyć do specjalnego aplikatora i cieszyć się dobrą zabawą!

==> Pierwsze spotkanie z kolejką HAPE

Fantastyczne zestawy na pierwsze spotkanie z pociągami. Dopuszczone są już dla maluchów 18+. W zestawie pociąg, który musi pokonać tor z cymbałkami, wydającymi delikatne dźwięki, oraz spotkać 3 małpki, które wesoło skaczą, gdy mijają je wagoniki.


==> Wagoniki z niespodziankami HAPE

Pierwszy wagon przewozi kalejdoskop, drugi  lusterko, a trzeci szkło powiększające - każdy wagonik może więc zainicjować inną zabawę! Pociąg łączy się z każdym dowolnym zestawem torów czy kolejek Hape jak choćby z opisanym wyżej pierwszym zestawem kolejki.==> Literki w pociągu

Były już cyferkowe wagony, teraz czas na poznawanie alfabetu. Pociąg ten można dowolnie rozbudować - są w nim bowiem dostępne wszystkie litery alfabetu, które z wielką chęcią ustawią się w wyrazowe pociągi. Produkt doskonale sprawdzi się w domowej zabawie, ale też może być zabawką wykorzystywaną w edukacji przedszkolnej.


Który pociąg spodobał się Wam najbardziej??
Pozdrawiamy

Zespół PaTaToy.pl

Autor: ela