Pogotowie Prezentowe

Ostatni dzwonek na wyprawkę!

Ostatni! Naprawdę to już ostatni dzwonek na skompletowanie wyprawki szkolnej! Co warto wręczyć na 1 września dumnemu uczniowi? Jakie są pomocne gadżety - zobaczcie sami!

Czasy kiedy wyprawkę szkolną stanowił jedynie szary plecak, piórnik i bezosobowe, jednolite zeszyty bezpowrotnie minęły. Teraz nowy rok szkolny to nowa moda i oczywiście moc gadżetów, bez których każdy uczeń (rzekomo) nie może się obejść.

Ale znaleźć może również te, które przyciągają oko, pomagają i czynią naukę o wiele przyjemniejszą, a przez to efektywniejszą.

Zatem, pełny wachlarz naszych propozycji wyprawkowych znajdziecie TUTAJ. Jednak zanim przeklikacie przez wszystkie propozycje, zobaczcie te, które my - dorośli - z chęcią wykorzystalibyśmy, gdyby dane nam było ponownie zasiąść w szkolnej ławie. 

Nasz absolutny "numer one" to drewniana tabliczka mnożenia. Na każdej kostce znajduje się zadanie matematyczne, które trzeba rozwiązać, a także prawidłowy wynik mnożenia. Cztery pozostałe strony kostki są nieopisane i można je wykorzystać do nowych działań matematycznych. A wszystko to w eleganckim drewnianym pudełku, na które z zazdrością zerkać będą koledzy i koleżanki z ławek obok.


Kolejna propozycja, również z drewnem w roli głównej, to piórnik. Dokładnie taki jak kiedyś - prosty, drewniany, z poręcznym zamknięciem. Ale uwaga - tradycja łączy się tu z funkcjonalnością. Piórnik ma w górnej części "wbudowane" liczydło. Idealnie więc pasuje jako prezent nie tylko dla pierwszoklasisty, ale też już dla zerówkowicza czy nawet jeszcze debiutującego przedszkolaka. 


Mała rzecz, a cieszy - tak jest w przypadku dwóch następnych gadżetów, które są nieduże, a jakże pomocne w codzienności szkolnej, przepełnionej lekturami i podręcznikami. Zakładki, bo o nich mowa, to nasze następne wyprawkowe podpowiedzi. Dostępne są w dwóch wersjach - poniższej: 

oraz takiej, równie sympatycznej: 

Skoro plecaki już naszykowane, gadżety również, to teraz tylko pozostaje życzyć zapału do nauki i wielu fantastycznych szkolnych chwil!

Dobrego roku szkolnego!!!


Autor: ela