Pogotowie Prezentowe

Ogłaszamy #RokDobrejZabawy

#RokDobrejZabawy - to nasz nowy projekt dla Was :) Od marca 2017 przez kolejne 12 miesięcy będziemy inspirować do zabawy :) Każdy miesiąc dostanie swój inny zabawowy temat - zaprezentujemy Wam kolejne kategorie zabawek, pokażemy te, których być jeszcze nie znacie, podpowiemy jak bawić się z dzieckiem na każdym etapie jego rozwoju, a do tego podarujemy Wam rabat na określoną w danym miesiącu grupę produktów! Oj, będzie się działo! W planach mamy też pewien event z milionem uśmiechów w naszym SHOWROOMIE, ale to tym wszystkim będziemy na bieżąco informować.

Do współpracy z #RokDobrejZabawy zaprosiliśmy także blogerki, które będą dla Was testować produkty. W nagłośnieniu akcji pomogą nam też media oraz zaprzyjaźnienie partnerzy i nasza ambasadorka Joanna Katarzyna Gleń.

Ponadto zachęcimy Was, aby korzystać z Kalkulatora Zabawy oraz bawić się dzieckiem tu i teraz! Bo to wyjątkowy rok zabawy! Niech zabawa z dzieckiem nie będzie obowiązkiem, ale przyjemnością, odskocznią i chwilą budowania fantastycznych relacji, które zaprocentują w przyszłości. Podejmiecie to wyzwanie???

Zapraszamy!

#RokDobrejZabawy - zaczynamy!


Pozdrawiamy

Zespół PaTaToy.pl


 Tagi:
  • EKSPERCKO

Autor: ela