Pogotowie Prezentowe

Nowe wrześniowe

Wrzesień bez nowości to jak plecak szkolny bez piórnika i zeszytów. Idzie nowe wrześniowe. 

Tym razem jednak nowe wrześniowe dotyczy nie tylko naszych milusińskich, ale też rodziców. Wybierając nowości, chcemy, aby każdy znalazł coś dla siebie w asortymencie PaTaToy.pl.

Zobaczcie, co dla Was przygotowaliśmy:

- coś mamusiowego, czyli kobieca torebka, owiana opowieściami o swojej zawartości. I racja - w naszych propozycjach królują torby, w których można się zagubić. Mnóstwo kieszonek, przegródek, dodatkowych schowków czynią je wyjątkowymi centrami dowodzenia dziecięcym wszechświatem. I co ważne, żadna z nich nie zdradza charakteru swojej zawartości - można więc bez skrupułów pakować cały maluchowy dobytek,

Co kryje w środku? - sprawdźcie TU


Co kryje w środku? - sprawdźcie TU


- coś smacznego - kto karmił malucha, dopiero uczącego się jeść posiłki stałe, wie dobrze, że to bardzo ciekawe doświadczenie :) Jedzenie ląduje wtedy nie tylko w buzi malucha, ale też wszędzie wokół z bardzo różną siłą rzutu. Aby więc zminimalizować "skutki jedzeniowe" warto wybrać talerzyk, który nie podda się dziecięcej sile i będzie trwał niestrudzenie na stole lub blacie krzesełka do karmienia. Produkty marki EZPZ to połączenie silikonowej podkładki, która mocno przywiera do gładkiej powierzchni oraz trójdzielnego, uśmiechniętego talerzyka, ułatwiającego ułożenie pokarmu

Sprawdź ten i inne produkty EZPZ TUTAJ

- coś na skarby - praktyczne, kolorowe i modne, czyli nerki. Za "naszych" dziecięcych czasów były bardzo popularne. W zasadzie każdy wyjazd, wycieczka, a już na pewna kolonia, nie mogła się odbyć bez tego gadżetu. Dziś powoli wracają do łask i zachwycają nowoczesnym wzornictwem wykorzystującym najnowsze trendy, wytrzymałości i wygodnymi zapięciem z regulowanym paskiem:

Sprawdź produkt TU

lub w wersji dla dziewczynek TUTAJ


- coś wyprawkowo-noworodkowego, bo o naszych najmniejszych nie zapominamy. Dlatego do oferty weszły nowe produkty oraz kolory (mineral) od Beaby, która dziś podbija serca młodych rodziców uniwersalnością, ponadczasowością i designem, który nie przytłacza:

Szczegółowy opis dostępny jest TU

O jego zaletach przeczytasz TUTAJ


ZAPRASZAMY!!!!

Tagi:
  • EKSPERCKO

Autor: ela