Pogotowie Prezentowe

Najciekawsze zabawki Hape - bardzo subiektywny przegląd PaTaToy

Nie było łatwo, ale się udało. Wytypowaliśmy dla Was 10 najciekawszych zabawek Hape. Kryterium przyjęliśmy jedno: dobra zabawa w każdym wieku. A zatem zapraszamy do czytania i oglądania (albo: do oglądania i czytania).

W zabawkach Hape można się zakochać bez pamięci. Niełatwo było wybrać te najciekawsze, ale poszliśmy na firmowe kompromisy i oto jest lista pełna inspiracji na teraz, na potem, na święta i każdą inną prezentową okazję. Uwaga - zdjęć dużo - i koniecznie klikajcie w linki, bo wtedy traficie na pełny opis produktu.


> Garaż wielopoziomowy - dla dzieci 3+

Lśniący, kolorowy, wielopoziomowy garaż. Nie wiadomo czy bardziej ucieszy synka czy... tatusia! Rampy, winda, lądowisko dla helikopterów na górnym poziomie... Zabawa na całego!
> Interaktywne pudełko 5 w 1 - dla dzieci od 10 miesięcy

5 różnych sposobów na zabawę, bo na każdym znajdzie coś innego: ruchome dźwignie, pokrętła, klocki i labirynty, a nawet lusterko. Zabawka, którą wszędzie można zabrać ze sobą - idealna do tzw. zabaw podłogowych.
> Produkty na sałatkę - dla dzieci od 3 lat

Zdrowe żywienie? Czas na przerwę? A może mały kulinarny talent i pierwsze próby samodzielnych posiłków? W ofercie Hape jest cała linia produktów dla dzieci związanych z posiłkami, przygotowaniem. Wystarczy poszukać tutaj, a tymczasem "smacznego"!

> Puzzle warstwowe - dla dzieci od 3 lat

Puzzle przez lata wydawały się zabawką, w której może zmienić się jedynie obrazek do układania. Hape poszło krok dalej - stworzyło puzzle warstwowe. To też układanka, ale w warstwach, która daje wrażenie przestrzeni, pozwala wprowadzać do języka dziecka określenia: nad, pod, a także różnicować wielkości: duży, mały.> Rakieta odkrywcze centrum kosmiczne - dla dzieci od 3 lat

Prawdziwie kosmiczna, trzypiętrowa zabawka o wysokości aż 74 cm! Kryje w sobie komputery pokładowe, kosmiczne skafandry, wskaźniki, ekrany i różne tajemnicze urządzenia. W zestawie jest także m.in. łazik planetarny, roboty i... ktoś jeszcze!


> Woskowe pieczątki Hape - dla dzieci od 6 lat

Lepszego połączenia chyba być nie mogło - lektura "naszych" czasów "Mały Książę" i pieczątki, a wraz z nimi magia listów, ręcznego pisania, wysyłania kopert z pieczątką ręcznie wykonaną... Tak old-school w XXI wieku, w którym jesteśmy po uszy zakochani!> Zestaw małego architekta - dla dzieci od 4 lat

Bambusowe patyczki + łączenia = dobra zabawa na wiele godzin. Nieszablonowe, ogromne konstrukcje mogą powstać tylko wtedy, gdy do zestawu dołączymy wyobraźnię!
> Arka Noego - dla dzieci od 1 roku życia

Sorter typu "must have". Świetnie wykonany, z otwieraną klapką, po której zwierzęta mogą wchodzić do arki. Idealny na prezent na pierwsze urodziny.

> Drewniana kasa z akcesoriami - dla dzieci od 3 lat

Zakupy z rodzicami to jedna z tych społecznych czynności, w której dzieci uczestniczą od najwcześniejszych chwil swojego życia. Nic więc dziwnego, że chcą też kupować i sprzedawać. A kasa będzie niezwykle pomocna, zwłaszcza że umożliwia również płatności kartą!> Drewniany zestaw do herbaty - dla dzieci od 3 lat

Taki zestaw będzie idealny na jesień - bo nic nie rozgrzewa tak jak pyszna herbata i to w niezwykle gustownych filiżankach! 5 o'clock - czas na przerwę! Czas na herbatę! I przypominamy, że w ofercie Hape znajdziecie wiele różnych zestawów małego AGD.
> Kolejki Hape - dla dzieci od 18 miesiąca życia

Czy są tu mali wielbiciele kolejek, pociągów, lokomotyw i wszelkich innych tego typu "sprzętów"??? Hape też uwielbia kolejki, dlatego w swojej ofercie ma już pociągi, które będą idealne nawet dla 18-miesięcznych maluchów! Kolejki szeleszczą, dzwonią, grają... A do tego wszystkiego pamiętajcie, że w PaTaToy.pl mamy wyjątkowy model - 4-poziomową kolejkę górską Hape, nagrodzoną podczas targów w Norymberdze, z wodospadem, dźwigiem, podajnikiem węgla i wieloma innymi szczegółami...

Tagi:
  • EKSPERCKO

Autor: ela