Pogotowie Prezentowe

Mikołajkowa lista Joanny Katarzyny Gleń - odsłona II

Wybór mikołajkowych podarunków to niełatwa sprawa, dlatego zapraszamy na II odsłonę listy prezentowej Joanny Katarzyny Gleń i jej córeczek :)

Św. Mikołaj to ukochany przez wszystkich - małych i dużych - święty. Dorosłym pozwala na chwilę powrócić do czasów dzieciństwa, a dla dzieci stanowi wciąż zagadkę... Jest niesamowitą osobowością o wyjątkowych umiejętnościach - postacią, która zawsze kojarzy się z dobrem, ciepłym uśmiechem i gromkim zawołaniem "Ho, ho, ho...! Czy są tu grzeczne dzieci???" Są! I to dużo!!


A jak nasza ambasadorka, Joanna Katarzyna Gleń, wspomina swoje mikołajki z dzieciństwa?

"Ja wciąż wierzę w Mikołaja. Szóstego grudnia, gdy patrzę w oczy mojej 5-letniej córeczki, nie może być inaczej. Gdy byłam mała, przychodziły do mnie różne "wersje" Świętego. Najbardziej pamiętam tego, który był ciocią Marysią. Ale prawdę odkryłam wiele lat później, przeglądając stare zdjęcia. Prezentem, który z siermiężnych i ponurych lat 80 pamiętam najlepiej, była rodzima wersja czekoladowego kremu do smarowania pieczywa i drewniany domek dla lalek w góralskim stylu...
Natomiast obecnie od 5 lat organizujemy wraz z dużą grupą przyjaciół mikołajki. A szczęście dzieci, w momencie gdy słychać głośne stukanie do drzwi są dla nas, rodziców, najcudowniejszym prezentem..."


Co Joanna Katarzyna Gleń dopisze do mikołajkowej listy prezentowej???

==> grę Kim jestem?

==> Puzzle warstwowe "Arka Noego"


==> Magnetyczną rakietę drewnianą

==> Puzzle sensoryczne "Wycieczka do zoo"
Pozdrawiamy mikołajkowo!
Zespół PaTaToy.pl

Autor: ela