Pogotowie Prezentowe

Klocki KOOGLO z nagrodą #ZabawkaRoku 2017!

W PaTaToy.pl zawsze dbamy o to, aby wybierać najlepsze produkty i wprowadzać na rynek absolutne nowości. Dlatego bardzo się cieszymy, że drewniane klocki magnetyczne KOOGLO, które jako pierwsi w Polsce (i na świecie) wprowadziliśmy do oferty dostały zaszczytną nagrodę "Zabawka Roku" 2017 wręczaną przez Zabawkowicz.pl

Brawo KOOGLO! Niech żyją zabawki drewniane!

Jeśli przyjaźnicie się z nami już choć trochę to na pewno zauważyliście, że w swojej ofercie mocno stawiamy na drewno. Dlaczego? Powodów jest wiele: trwałość, jakość, kolorystyka, design, ponadczasowość. A jeśli do tego dołączymy jeszcze odrobinę kreatywności to już mamy zabawki, które nie sposób nie kochać. Dlatego tak bardzo cieszymy się z nagrody dla KOOGLO, które mamy przyjemność sprzedać jako pierwsi w kraju! Ba, nawet jako pierwsi widzieliśmy prototypy tych klocków, które są absolutną nowością! Klocki te mają bowiem w swoich ściankach magnesy, które sprawiają, że można je łączyć ze sobą! I żadna budowla już tak łatwo się nie rozpadnie, a co więcej - może tworzyć konstrukcje przestrzenne! Do tego dodajmy trwałość zabawki, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie, i nasz prywatny sentyment - bo klocki drewniane to przecież NASZE podstawowe zabawki z dzieciństwa!

Potencjał klocków drewnianych jest ogromny, a ich ogromną zaletą (i przewagą) fakt, że są przeciwwagą dla wszystkich elektronicznych gadżetów. Pozwalają powrócić do tego co jest w zabawie najważniejsze - do kreatywności i wolności tworzenia, do zachęty, aby dziecko było twórcą, a nie odtwórcą, aby samo podążało drogą wyobraźni, a nie schematów. Jak jest to ważne i jak bardzo procentuje w dorosłości- zapewne sami dobrze wiecie. A zatem niech się z KOOGLO wszystko dobrze poukłada! PaTaToy.pl Wam w tym pomoże - pełna oferta klocków na naszej stronie - tutaj właśnie :)

Pozdrawiamy
Zespół PaTaToy.pl

PS. Jeśli chcecie wiedzieć o nagrodzie więcej - zobaczcie tutaj :)

PS. A szczegóły o KOOGLO - są tu:)Tagi:
  • EKSPERCKO

Autor: ela