Pogotowie Prezentowe

Kalkulator Zabawy - policz ile czas spędziłeś na zabawie z dzieckiem

Po pierwsze i najważniejsze: zabawa. Po drugie: zabawa. Po trzecie: też zabawa. Bo zabawa to ważna sprawa. Czas na zabawie nigdy nie jest stracony - wręcz przeciwnie: to świetna lekcja bycia razem, współpracy i budowania rodzinnych więzi. Dlatego mamy dla Was Kalkulator Zabawy, dzięki któremu sprawdzicie ile czasu spędziliście na zabawie z dzieckiem.

Zabawa pozwala dziecku rozwijać się, poznawać i naśladować świat, który widzi wokół. Bo zabawa to pierwsze dziecięce wyrażenie siebie, tego, co maluch lubi i tego z czym się identyfikuje.

Zabawa to nieodłączny element dzieciństwa, dlatego tak ważne jest bycie w zabawie razem z dzieckiem. Bo przez nią buduje się nie tylko świat dziecka, ale przede wszystkim jego relacja z rodzicem. Nie odkładajmy zabawy na potem, zaraz, za chwilę – codzienna zabawa to cegiełka dokładana do rozwoju dziecka.

Nasza nowość - Kalkulator Zabawy - pozwoli wyliczyć czas spędzony na zabawie z dzieckiem. Ma być też motywacją, aby w codziennym pośpiechu i natłoku obowiązków pamiętać o celebrowaniu wspólnych chwil.

Tagi:
  • Z humorem

Autor: ela