Pogotowie Prezentowe

Joanna Katarzyna Gleń z mikołajkową listą - cz. I

Otwieramy przedmikołajkowy worek niespodzianek! I to takich z samego świata gwiazd! Z wielką przyjemnością zapraszamy Was do podglądnięcia listy prezentowej naszej ambasadorki Joanny Katarzyny Gleń. Zobaczcie o co aktorka wraz z córeczkami poprosi św. Mikołaja.


Mikołajki nie omijają nikogo - gwiazdy i ich maluchy też szykują listy do św. Mikołaja, też wyczekują 6 grudnia i też rano szukają prezentów pod poduszką. Dlatego postanowiliśmy zapytać naszą ambasadorkę, Joannę Katarzynę Gleń, jak wybiera prezenty i co ciekawego, mikołajkowego wypatrzyła w PaTaToy.pl. A oto jej odpowiedź i pierwsza minilista prezentowa :)

"Wybieramy zabawki klasyczne i ładne, z długim terminem zabawowości i możliwością dziedziczenia. Najczęściej drewniane. Zwykle rozbudowujemy posiadane już serie, moja córka najbardziej cieszy się z wielu drobiazgów, uzupełniających jej poszczególne zbiory. Doświadczenie pokazało, że ten system sprawdza się u nas najlepiej. Nie toniemy w zabawkach. Jeśli wpada nam w oko coś nowego, wielowymiarowa praktyczność jest najważniejszym kryterium zakupu, czyli np. czy młodsza siostra natychmiast tego nie połknie, czy możemy na tej bazie stworzyć ciekawą kolekcję. Jeśli coś nie spełnia kryteriów, po prostu tego nie kupujemy. Naciski skutecznie łagodzimy okładem z lodów czekoladowych Zabawki mają bawić. Dorosłym mogą cieszyć oko. Rodzice mają się bawić z dziećmi. Dzieci mają być szczęśliwe..."


Joanna Katarzyna Gleń wraz z córeczkami wybrała:

==> Sentymentalna Józefina dla dzieci 1+==> Jedzie pociąg z daleka... dla dzieci 18+


==> Kosmiczna przygoda dla dzieci 3+==>Zapach wiosny zimową porą dla dzieci 18+
==> Klocki Baby Forest dla dzieci 18+Co się Wam najbardziej podoba z tej listy???

Pozdrawiamy
Zespół PaTaToy.pl wraz z Joanną Katarzyną Gleń

Autor: ela