Pogotowie Prezentowe

Joanna Gleń ambasadorką PaTaToy.pl!

Długo trzymaliśmy tę wiadomość w tajemnicy. Ale już od 19 listopada wszystko jasne - z wielką radością przedstawiamy Joannę Katarzynę Gleń - ambasadorkę PaTaToy.pl! Wspólnie promować będziemy dobrą zabawę i wyjątkowe narzędzia do zabawy - zabawki.

"Po prostu popatrzyłam na swoją córkę... Co ona robi w wolnym czasie? Czy ona czyta książki? Czy ona ze mną dyskutuje co zrobić na obiad...? No nie, ona po prostu się bawi...I to  jest to - zabawa to ważna sprawa! Bo o czym mówią nasze dzieci? O zabawkach i zabawie!" (Joanna Katarzyna Gleń, 19.11.2016, otwarcie S H O W R O O M U PaTaToy.pl)

18 miesięcy działania PaTaToy.pl. Długo? Niedługo??? Dużo udało nam się już wspólnie zrobić, ale od zawsze marzyła nam się współpraca z osobą, dla której zabawa będzie tak samo ważna jak dla nas. Chcemy działać bardziej, więcej i szerzej. Dlatego bardzo cieszymy się, że nasze poczynania wspiera od 19 listopada Joanna Katarzyna Gleń, która podczas otwarcia S H O W R O O M U została uroczyście mianowana na ambasadorkę PaTaToy.pl.

Joannę Gleń na pewno znacie z seriali, mi.in z roli Malwiny w dwójkowym hicie "Barwy Szczęścia". Jest mamą dwóch córek i doskonale wie, dlaczego zabawa to ważna sprawa.

A jak ważna i dlaczego warto dbać o codzienną zabawę z dzieckiem - przekonacie się wkrótce! 

Tagi:
  • EKSPERCKO

Autor: ela