Pogotowie Prezentowe

Chodzik Niedźwiadek walczy o nagrodę!

Wielofunkcyjny, kolorowy i edukacyjny - Chodzik Niedźwiadek walczy o nagrodę SuperMama Awards 2016 w kategorii "Zabawka dla bobasa". Pomożecie nam wygrać? Głosować można tylko do 30 listopada.

Drewniany chodzik edukacyjny Niedźwiadek 5w1 to nasz bestseller. Z pewnością sami wiecie, że produkt ten to prawdziwy mix zabawy. A i sama nazwa nie bez kozery odwołuje się do białych niedźwiadków, które na całym świecie znane są przecież ze swojej mądrości i uczynności. 

Każda ścianka chodzika to inny pomysł na zabawę. Maluch może rozwijać koordynację ruchową przy pomocy klocków i odpowiadających im otworów, może uczyć się cyferek na obrotowych ściankach czy swobodnie rysować na jednym z boków chodzika. A gdy już zabawy będzie dość, sprawdzi godzinę na kolorowym zegarze i tym samym wejdzie w świat matematyki. Produkt będzie też idealnym wsparciem dla pierwszych kroków - można wraz z nim podróżować przez cały dom.

A wszystko to w solidnej drewnianej oprawie i na kółkach zabezpieczonych gumowymi objęciami, dzięki którym chodzik nie porysuje podłogi.

Dużo by pisać o Niedźwiadku, ale jedno jest pewne - to prawdziwy MUST HAVE dla każdego rocznego (ale nie tylko) malucha.

To co głosujemy - o właśnie TU :)


Autor: ela