Pogotowie Prezentowe

6 pomysłów na zajączka

Każda okazja do obdarowania malucha prezentem jest dobra. A na pewno sprzyjają temu świąteczne chwile. U nas też już widać "zajączkowo-króliczkowe" szaleństwo. A zatem, sprawdźcie nasze propozycje na wielkanocny upominek.

> Jajka w roli głównej

Jajka na talerzu, w koszyczku, ale i w pokoju dziecięcym. Na szczęście
są bezpieczne i w ogóle się nie potłuką, co najwyżej spadną. No chyba, że opanujemy trudną sztukę ułożenia ich jedno na drugim!> Króliczek na pierwszym planie
Święta nie mogą się odbyć bez jajek, ale też bez króliczka! Mamy dla Was króliczka Alilo - wesołego, sprytnego małego nauczyciela kolorów, piosenek, bajek, a nawet mówienia po angielsku!


> Zajączki na sznurku
Dwa małe zajączki, które razem szukają... świąt! Na sznurku, w towarzystwie malucha będzie na pewno łatwo je znaleźć. Francuski design, piękne kolory i zabawny dźwięk "klap-klap" wydawany gdy spacerujemy z króliczkami.
> Jeździk duży zając
Robi wrażenie! Bo to nie tylko zając, ale też wygodny jeździk i sorter w jednym, a w dodatku z pojemnym bagażnikiem, który może przewozić wszystkie dziecięce cuda!

Szalone kurczaki
Uwaga! Kurnik może wybuchnąć! Dlatego trzeba się starać, aby umieścić bezpiecznie wszystkie kurczaki prędko na dachu! Zabawna, rodzinna gra, idealna na świąteczne chwile.

> Kurczaki i przyjaciele
Wyjątkowe puzzle warstwowe, w których spotkamy nie tylko świąteczne kurczaki, ale też ich przyjaciół z podwórka. Będą więc i kury, i gęsi.
Pozdrawiamy przedświątecznie!

Zespół PaTaToy.pl
Tagi:
  • EKSPERCKO

Autor: ela