Pogotowie Prezentowe

3-2-1.. START, czyli blogujemy!

Dzień dobry, witajcie, cześć ☺

Trochę niepewnie, trochę z obawami, ale z wielką radością witamy Was na Zupełnie Innym Blogu o Zabawkach. Na naszym blogu, który był i jest dla nas wyzwaniem i skrzętnie skrywaną do dziś tajemnicą, której towarzyszyły miesiące przygotowań.  Marzyło nam się miejsce w sieci, w którym będziemy się z Wami dzielić naszymi inspiracjami, obserwacjami i doświadczeniami w szeroko rozumianym temacie zabawek. Wiemy, że  „Zabawa to ważna sprawa”, dlatego chcemy o niej pisać, dyskutować, rozmawiać i dywagować.

Mamy w głowie mnóstwo pomysłów. Będą więc poradniki, inspiracje, będzie to, co nas cieszy, ale też irytuje czy intryguje. Będzie zabawnie i nietypowo, ale też merytorycznie, informacyjnie i rzeczowo.

Bardzo chcemy, abyście nas polubili, ale też się z nami zaprzyjaźniali i wpadali na nasz blog przy porannej kawie, w przerwie na lunch czy podczas wieczornego przeglądu sieci. Albo po prostu – ze zwyczajnej ciekawości i w czasie tzw. słodkiego nicnierobienia. Na blogu nie będziemy się mądrzyć – będziemy dyskretnie podpowiadać, subtelnie opisywać, ukradkiem podglądać i, mamy nadzieję, choć trochę poruszać. 

Chcemy stworzyć miejsce, w którym będziecie mogli spojrzeć na zabawę i zabawki z zupełnie innego punktu widzenia. Bo zabawka to nie tylko produkt z ceną. Zabawka to radość, frajda, wspomnienia, wyobraźnia i pierwsza dziecięca twórczość.

I dlatego na koniec tego wpisu-debiutu, zachęcamy Was do małej podróży wstecz ☺ Zamknijcie na chwilę oczy i powróćcie wspomnieniami do swojego dzieciństwa i ulubionej zabawki. Jaka ona była? Pewnie pamiętacie każdy jej szczegóły, kształt, zapach, dźwięk… I niech ten blog będzie właśnie takim naszym i Waszym powrotem do lat dzieciństwa, ale też spojrzeniem na teraźniejszość i świat zabawek XXI wieku…

Bądźcie z nami,

Czytajcie,

Komentujcie,

I KONIECZNIE bawcie się codziennie ze swoimi dziećmi. 

Bo „Zabawa to ważna sprawa”…

Pozdrawiamy

Zespół PaTaToy.pl

Autor: ela