Pogotowie Prezentowe

PaTaToy urlopowo, cz. 2

Korzystamy z wakacji ile się da! Bo przecież kolejne dopiero za rok!!! Gdzie tym razem się wybraliśmy??? Zapraszamy do naszej galerii.

Wakacyjny wymiar zabawy

Czy zauważyliście, że w wakacje wszystko jest jakby inne? Mniej się śpieszymy, bardziej zwracamy uwagę na pogodę, mamy więcej cierpliwości i dystansu. Świat wydaje się bardziej przyjazny, a urlopowa atmosfera rozwiewa wszystkie problemy codzienności, oferując w prezencie lepszą perspektywę na życie.

Letnie porządki - ostatnia szansa na wakacyjne ceny!


Lato to czas remontów i... porządków. U nas wielkie poruszenie, bo sprzątnęliśmy trochę ceny i znów mamy dla Was wiele cenowych niespodzianek! Kto nie sprawdził jeszcze, koniecznie niech zajrzy na PaTaToy.pl!!

Zanurkuj w wyprzedaży!

Wakacje bez letnich porządków? Niemożliwe!!! U nas wielkie nurkowanie w magazynie, czyli w pogoni za wyprzedażą!

PaTaToy sesyjnie wakacyjnie

Marzyły nam się wakacje no i są!!! Pierwsze tygodnie już za nami. Zobaczcie PaTaToy.pl w odsłonie wakacyjnej :)

Pierwsze wakacyjne wyzwanie PaTaToy!

10 tygodni wakacji i 5 wyzwań PaTaToy.pl! Kto podejmuje wyzwania razem z nami? Pierwsze to wizyta w muzeum i czas zarezerwowany dla kultury. Zobaczcie jakie akcesoria pomogą Wam zorganizować taką miniwycieczkę :)


#RokDobrejZabawy - lipiec - marka Janod

Lipcowe dzień dobry! Czerwiec odchodzi w zapomnienie, a my lipcowo zapraszamy Was na bliskie spotkania z marką JANOD, która jest w naszej ofercie niemal od samego początku. Bo nasza miłość do drewna to również miłość do marki JANOD. A dodatkowo w #RokDobrejZabawy mamy dla Was całą kolekcją w atrakcyjnym rabacie!


Wakacje wyzwania - 5 propozycji na 10 tygodni


Wakacje przez duże "W" już rozpoczęte. Jeśli dobrze liczymy to mamy do dyspozycji aż (dzieci powiedzą pewnie: "tylko") 69 wolnych dni do wykorzystania, czyli niespełna 10 tygodni. Potencjał czasowy spory. Zapraszamy Was do wakacyjnego wyzwania - pięć propozycji do przemyślenia i (mamy nadzieję) wcielenia w życie.

Niech żyją wakacje!!

Pięknego słońca, dużo piasku, mało deszczu... Mnóstwo nudy i całe wiadro pomysłów szalonych, nie typowych...