Pogotowie Prezentowe

Wiwat maj!

Maj. Miesiąc, który poprzedza jeden z najpiękniejszych dni w roku - Dzień Dziecka. Maj to też nasz szczególny PaTaToy'owy czas - dwa lata temu w towarzystwie kwitnących drzew, w morzu tulipanów i zachwycających magnolii, rozpoczęła się nasza historia, którą starannie pielęgnujemy, budujemy i chcemy tworzyć coraz ciekawszą.

Co z tą edukacją, czyli zabawki edukacyjne


Trwa moda na zabawki edukacyjne. Teraz, jak dobrze się przypatrzeć, każda zabawka jest edukacyjna. Nieważne jak bardzo, w jakim stopniu i czy rzeczywiście. Ważna jest informacja "zabawka edukacyjna", która stanowi klucz do serc (i portfeli) rodziców. Edukacja stała się marketingowym motorem napędowym. Dlaczego jest tak ważna?

Janod w promocji

Francuska marka, która od 1970 roku, tworzy zabawki z dziecięcych marzeń. Obecnie w ofercie Janod jest ponad 500 produktów, a wiele z nich mamy i my w PaTaToy.pl.Wesołego Alleluja!
Rodzinnych, radosnych Świąt Wielkanocnych życzy cały zespół PaTaToy.pl! Wesołego Alleluja!

Kolorowych Świąt - pobierz naszą kolorowankę

Z okazji Świąt Wielkanocnych mamy dla Was małą niespodziankę - kolorowankę wielkanocną, którą można pobrać z naszej strony.

Klocki KOOGLO z nagrodą #ZabawkaRoku 2017!

W PaTaToy.pl zawsze dbamy o to, aby wybierać najlepsze produkty i wprowadzać na rynek absolutne nowości. Dlatego bardzo się cieszymy, że drewniane klocki magnetyczne KOOGLO, które jako pierwsi w Polsce (i na świecie) wprowadziliśmy do oferty dostały zaszczytną nagrodę "Zabawka Roku" 2017 wręczaną przez Zabawkowicz.pl


Wspieramy urodzinowo dzieciaki

Rocznica urodzin to dzień, na który dzieci czekają z niecierpliwością i utęsknieniem. Bo to tort, goście, życzenia, prezenty i jubilat w bezsprzecznym centrum najwyższej uwagi przez 24 godziny. Na wyłączność. Dlatego my w PaTaToy.pl pomyśleliśmy sobie, że też chcemy naszym małym fanom zrobić niespodziankę.


#RokDobrejZabawy - marzec: czas na klocki

#RokDobrejZabawy rozpoczęty! Wieści poszły w świat, a my zapraszamy Was do świata klocków - świata, z którego się (często) nie wyrasta. Bo kochamy klocki w różnej postaci i konfiguracji. Dla najmniejszych, dla tych większych oraz dorosłych przecież też. A zatem "w marcu jak w garncu" - zamieszanie nie tylko w pogodzie, ale i w klockach.

Nowości, ach nowości!Nie zwlekamy i nowości wprowadzamy! Spełniamy targowe obietnice - w PaTaToy.pl mnóstwo nowych produktów. Są odkrycia z Kid's Time, ale też i nasze typy, wyszukane jeszcze w pierwszych tygodniach nowego roku. Czas ruszać - wiosna motywuje!