Pogotowie Prezentowe

Wakacje wyzwania - 5 propozycji na 10 tygodni


Wakacje przez duże "W" już rozpoczęte. Jeśli dobrze liczymy to mamy do dyspozycji aż (dzieci powiedzą pewnie: "tylko") 69 wolnych dni do wykorzystania, czyli niespełna 10 tygodni. Potencjał czasowy spory. Zapraszamy Was do wakacyjnego wyzwania - pięć propozycji do przemyślenia i (mamy nadzieję) wcielenia w życie.

Niech żyją wakacje!!

Pięknego słońca, dużo piasku, mało deszczu... Mnóstwo nudy i całe wiadro pomysłów szalonych, nie typowych...


Drobiazg na koniec roku

Każda okazja do obdarowania kogoś prezentem jest dobra. A przecież zakończenie roku (przed)szkolnego to wyjątkowa okazja. Zobaczcie nasze propozycje "last minute".


Refleksje długoweekendowe

Lubimy, oj lubimy, długie weekendy. Wszyscy, chyba bez wyjątków. Dlaczego? Tłumaczyć nie trzeba - taki powiew urlopu w ciągu roku to zawsze dawka dobrych emocji i chwili wytchnienia, która pozwala już spokojniej czekać na TEN właściwy urlop.


Zapraszamy do ogrodu - #RokDobrejZabawy - czerwiec


W ogrodzie, do ogrodu, na ogrodzie. Ogłaszamy czerwiec miesiącem ogrodowym, bo przecież w tak ładną pogodę nie sposób siedzieć w domu! Zapraszamy Was na przegląd zabawek ogrodowych, które w czerwcu mamy dla Was ze specjalnym rabatem 5%.

Dzień Dziecka 2017


Czy wiecie jakie jest motto naszego sklepu? "Piękne dzieciństwo ma się tylko raz". Dlatego dziś w Dniu Dziecka cytat Bertolda Brechta chcemy w sposób szczególny zadedykować wszystkim dzieciom.


Wiwat maj!

Maj. Miesiąc, który poprzedza jeden z najpiękniejszych dni w roku - Dzień Dziecka. Maj to też nasz szczególny PaTaToy'owy czas - dwa lata temu w towarzystwie kwitnących drzew, w morzu tulipanów i zachwycających magnolii, rozpoczęła się nasza historia, którą starannie pielęgnujemy, budujemy i chcemy tworzyć coraz ciekawszą.

Co z tą edukacją, czyli zabawki edukacyjne


Trwa moda na zabawki edukacyjne. Teraz, jak dobrze się przypatrzeć, każda zabawka jest edukacyjna. Nieważne jak bardzo, w jakim stopniu i czy rzeczywiście. Ważna jest informacja "zabawka edukacyjna", która stanowi klucz do serc (i portfeli) rodziców. Edukacja stała się marketingowym motorem napędowym. Dlaczego jest tak ważna?

Janod w promocji

Francuska marka, która od 1970 roku, tworzy zabawki z dziecięcych marzeń. Obecnie w ofercie Janod jest ponad 500 produktów, a wiele z nich mamy i my w PaTaToy.pl.